Patchwork


Patchwork to jedna z moich największych twórczych pasji.
Narzuty, poduszki, makatki, torebki patchworkowe - czyli zszyte z wielu kawałków różnych tkanin, używam materiałów naturalnych - bawełna, płótno, flanela, len a także tkanin dekoracyjnych - z połyskiem czy ozdobionych haftami,  pasmanterią.  Kapa może być ozdobiona aplikacją. Narzuty mogą być wypełnione ociepliną , która powoduje, że są cieplejsze, bardziej puszyste. Dół narzuty pokryty jest podszewką a całość przepikowana.
Uwielbiam łaczyć ze sobą rózne tkaniny, desenie, kolory - to niezywkle twórcze i inspirujące zajęcie!
Wykorzystując resztki tkanin, stare ubrania, pościel czy zasłoby, mozna oryginalnie ozdobic dom i siebie :)


narzuta "Klimtowskie klimaty" - niezwykła narzuta , w której wykorzystano elementy z 3 obrazów Klimta, palikacja i patchwork, pikowanie artystyczne, wymiary 220/240

          
narzuta emigracyjna - zamówiona dla wyjeżdżającej za granicę córki, wym. 210/240 cm, 42 serduszka wypełnione ociepliną, aplikacja imienia , miła flanelowa podszewka. 
 "Zimowa" - filc + aplikacja z tkanin dekoracyjnych, usztywnienie wewnętrzne, podszewka, w środku 2 kieszonki, zapięcie na  dekoracyjne sprzączki. komplet poduszek "Rodzinka" - 3 dwustronne poduszki, z jednej strony wesołe aplikacje, z drugiej patchworkowa dekoracja, każda poszewka powstała z ok. 50 kawałków różnych tkanin, do prania w pralce i prasowania, wymiary 43/43 cm , cena 45 zł. za poszewkę


                                                                                                                                                 
 "Wiosna , ach to ty" , wymiary 200/140

                                                                                                                                                                                                   

 "Bicie serc" - prezent ślubny,  delikatne, jasne barwy, naturalne tkaniny, aplikacje serc, haft imion nowożeńców, wymiary 220/200 cm,.


narzuta "Beata i Bartek" - prezent ślubny, wymiaru 230/230 cm, 

kapa "klimtowskie kimaty 3 " - ogromna narzuta [270/250 cm] w pięknej kolorystyce, dwustronna  podszewka została zszyta z kwadratów i również wygląda na łóżku atrakcyjnie.


narzuta "ciepło, coraz cieplej", piękna kolorystyka, uszyta z ponad 500 kawałków tkanin, wymiary 230/230, 
narzuta "bicie serc", wesołe aplikacje, wymiar210/240 cm, 
narzuta "dla dziewczynki", róże i błekity, kratki i paseczki, miła flanela, aplikacje rustykalnych łatek, wymiary 220/220 Torebki – możesz zaprojektować własną torebkę – kształt, kolor, aplikację z dowolnym motywem, Twoim imieniem itp..a ją uszyję. :)  "Torba Justyny" - jeans, na klapie aplikacja z imieniem z kolorowej bawełny, długi pasek do noszenia przez ramię. 


"Miau" - tkanina płaszczowa, aplikacja z białego polara, w środku podszewka i 2 kieszenie. 
 "Formowa" - duża i wygodna torba z mocnego drelichu z aplikacją  - logo dzikiej czereśni, w środku podszewka i 2 duże kieszenie, wzmacniane uchwyty. 

Makaty i makatki to oryginalna ozdoba ściany, kolorowy akcent w stonowanym wnętrzu, czasem ochrona ściany np nad łóżkiem czy w miejscu zabaw dzieci. Wszystkie przedstawione makatki powstały na indywidualne zamówienia. Ceny w zależności od wielkości, wzoru, użytych tkanin. Bardzo popularne są makatki dla dzieci z kieszonkami na drobiazgi i zabawki, z aplikacjami przedstawiającymi bohaterów ulubionych bajek lub z imieniem małego właściciela. Wymyśl makatkę a ja ja uszyję...
 
Tworzone w pracowni Dzika Czereśnia produkty dla dzieci są dopasowane do każdego dziecka- makatki z bohaterami ulubionych bajek i kieszonkami na zabawki, kołderki z imieniem i datą urodzin dziecka, torebki z aplikacją stworzoną na podstawie dziecięcego rysunku - idealne prezenty i przepiękne ozdoby dziecięcego pokoju. Szyte z naturalnych, miłych w dotyku tkanin , do prania w pralce i prasowania.
 aplikacja Spidermana unoszącego się nad miastem, wymiary  200,120 cm. , wypełnienie ocieplina, pikowanie artystyczne, można prać w pralce i prasować,  oryginalna ozdoba dziecięcego pokoju.

zasłony do pokoju dziecięcego - Krecik i Królik, wymiary 146/100cm., aplikacja, kanał z tasmą do marszczenia Sezonowe ozdoby domu - wszystko, co tworzy w domu klimat pór roku i świąt.

Wiosenne ptaszki - pięknie wyglądają na gałązkach w wazonie lub podwieszone pod krótką firanką.
komplet bożonarodzeniowy "czerwono-granatowy" - serweta + 6 uchwytów na sztucce w kształcie rękawic.


Komentarze

Popularne posty